Warezportal
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Test section » movies » Passengers 2008 (Tai siaubo filas sukurtas siaubo zanro megstantiems megejams)
Passengers 2008
warezportalDate: Tuesday, 2008-12-02, 1:43 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 92
Reputation: 0
Status: Offline
Passengers 2008

Man patiko šis filmas, bet jūs turite būti atsargus apie tai, kaip jis yra apibūdintas kaip dramos-siaubo-trileris. Tai gerokai daugiau dramos nei trileris, ir aš negaliu galvoti apie bet kokius siaubo elementus, jis ne visiems. Aš nenoriu, kad bet kuris iš kino karto, todėl aš norėčiau aprašyti, ką gali padaryti jį labiau tikėtina, kad Jums patiks jį.

Keleiviai koncentratai, dėl pobūdžio plėtra ir visų pirma dėl Claire vasara (Anne Hathaway), terapeutas, kurie įtaria, ji atrado apimti veiklą, o gydymo išgyvenusių po lėktuvo katastrofos, tačiau taip pat susijusi su jos bundančios prie realybės, kad ji paaukojo per daug asmeninio gyvenimo už savo karjerą. Jos vienatvė yra taip pat svarbu, kad šis filmas kaip mysterio ji bando narstyti.

Man patiko Hathaway į šį vaidmenį. Aš paprastai negali turėti minties apie ją, kaip žaidimo dalis, profesionali moteris su dviem magistro laipsnius, nes ji paprastai atneša grožį ir šilumą, o ne intelektą. Tačiau ji vaizduodami jaunas akademinės dėl savo pirmojo realiame pasaulyje atveju, ir ji yra įtikinamas, kai ji vamzdžiai ir nuspėjamas, psychobabble yra nepatyrę gydytojas greičiausiai postringauti. Aš taip pat patiko jos santykius su savo mentoriaus Pero (Andre Braugher). Vienintelis silpnumas filmas gali būti nepakankama scenos tyrinėti savo vienatvę. Tai priežastis ji gauna susiję su Ericu (Patrick Wilson), tačiau jis turėtų būti nustatyti geriau. Nežinau, ar mes visiškai įsitikinę, ji būtų įgytas susiję su juo. Jos izoliavimas nuo šeimos ir draugų, turėjo būti išvystyta labiau.

Tai nėra didelis filmas, bet man patinka, o man nepavyko rasti skundų Aš esu girdėjusi apie filmą patikima, kad ji lėta, o išvestinės. Šiaurės amerikiečiai sukūrė tokį trumpą dėmesį apimą, "lėtas" dažnai reiškia tik ten ne eismo įvykis, kas kelias minutes. Taip, tai yra darinys, bet taip yra Erelio Akies, filmo šiuo metu daro labai gerai ne kasoje, kuri yra Begėdiškai darinys, tačiau neatrodo, kad kas nors nerimauti, nes jie vežami automobilių avarijose ir kitų beprasmio veiksmo
http://www.youtube.com/watch?v=Qj2pXJPNAW4


Don,t make me laugh !!!!
 
Forum » Test section » movies » Passengers 2008 (Tai siaubo filas sukurtas siaubo zanro megstantiems megejams)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024Free web hostinguCoz